Hej! Dzisiaj pokażę Wam jak wykonać urocze i pulchne zakładki w moim swetrze Penny Bun. Wszystkie szczegółowe instrukcje wykonania tego przytulnego swetra znajdziecie we wzorze, ale w tym poście dowiesz się krok po kroku jak zrobić ostatni krok, który tworzy zakładkę.

Penny Bun to codzienny luźny sweter unisex, z opadającą linią ramion oraz okrągłym dekoltem. Ten prosty i wygodny sweter ozdobiony jest przyciągającymi wzrok pulchnymi zakładkami na całej jego powierzchni. Dół, kołnierz i mankiety wykonane są ściągaczem i wykończone metodą tubular bind off by zapewnić najlepszy wygląd i elastyczność

Ten prosty i szybki projekt jest idealny dla początkujących! Wzór znajdziecie w moim sklepie na Ravelry. Zawiera on szczegółowe instrukcje wykonania swetra w 10 rozmiarach i dwie wersje językowe – polską i angielską.

Dowiedzmy się więc razem, jak zrobić te urocze zakładki! Tutorial dotyczy robienia zakładek w swetrze Penny Bun, ale z powodzeniem możecie użyć tej metody w innym projekcie.

Do wykonania zakładek nie potrzebujecie nic oprócz rozpoczętej robótki, łapcie więc za druty, zacznijcie pracę nad swoją wersją Penny Bun i obejrzyjcie film instruktażowy, który dla Was stworzyłam. Polskie napisy w ustawieniach!

Mam nadzieję, że film okaże się dla Was przydatny. Jeśli wciąż potrzebujecie pomocy, koniecznie dajcie znać znać w komentarzach. Jestem tu po to, by rozwiać wszelkie wątpliwości i uczynić dzierganie tak łatwym, jak to tylko możliwe.

Marzena