Kolekcja Sydney Summer Knits zawiera cztery nowe, unikatowe letnie projekty inspirowane moim nowym domem – Sydney. Znajdziesz tu wzory na trzy bluzki i jedną sukienkę, każdy z
projektów odzwierciedla inną cechę miasta. Wszystkie projekty wykonane są w stylu najbliższym mojemu sercu, który ośmielam się nazywać współczesnym romantyzmem.

Ebook zawiera: 100 stron, cztery romantyczne wzory dziewiarskie, recenzje, porady, listy polecanych włóczek i jeszcze więcej!

Kup ebook Sydney Summer Knits: Ravelry lub Payhip
Zobacz podgląd książki: Booklet
Przeczytaj więcej o projektach: Woollahra Tee, Darling Dress, Filigree Cami, Seasalt Tank

Woollahra Tee

Dzięki prostemu, ale niezwykle wdzięcznemu i lekko skróconemu kształtowi, urocza koszulka Woollahra Tee jest niezwykle wygodnym i prostym w noszeniu elementem letniej garderoby, który pasuje do całego wachlarza kształtów i stylów. To projekt, w którym można żyć i cieszyć się prostymi przyjemnościami.

Darling Dress

Dzięki atrakcyjnym odkrytym plecom, głębokiemu kwadratowemu dekoltowi, ażurowym ramiączkom i wygodnemu kształtowi, Darling Dress stanowi doskonały balans między wygodą i elegancją. To sukienka, w której możesz zarówno czuć się kobieco i swobodnie.

Filigree Cami

Dzięki czarującemu ażurowemu tyłowi z guziczkami, oryginalnej konstrukcji, trapezowemu przodowi i cieniutkim ramiączkom, Filigree Cami jest bez wątpienia dziełem sztuki w codziennej garderobie, stworzonym by zachwycać i być podziwianym. Jednocześnie, dzięki swojemu swobodnemu kształtowi oraz lekkości, ta koszulka cudownie sprawdza się we wszystkich letnich stylizacjach.

Seasalt Tank

Dzięki swojemu wygodnemu krojowi, szerokim ramiączkom, okrągłemu dekoltowi i wykończeniu w stylu boho, Seasalt Tank jest bezkonkurencyjnie najlepszym plażowym projektem w historii! Powstał, byś mogła w pełni cieszyć się wakacjami i czuć się zrelaksowaną i uroczą w tym samym czasie.